Tendences Foto/video Ikdiena Reklāma Saturamārketings Zīmolvedība

Telefona foto ne vienmēr ir kvalitatīvs un baudāms, taču ir pieejama virkne ar aplikācijām, kas šo fotogrāfēšanas procesu var padarīt jautrāku. Lasi tālāk, lai noskaidrotu, kuras 5 aplikācijas es visbiežāk lietoju, lai padarītu telefona fotogrāfiju interesantāku.

1.InstaMini

Jauniešu vidū jau kādu laiku ir izplatīts sentiments par deviņdesmito gadu tehnoloģijām. Instagramā aizvien biežāk varam redzēt vintage veida bildes, kas imitē filmas paskata fotogrāfijas. InstaMini Tavu ierasto mobilā telefona kadru padarīs par Fuji Instax Mini formāta polaroīda fotogrāfiju. Pats labākais ir tas, ka katru reizi, kad fotografē, aplikācija veido dažādus efektus uz nejaušības pamata. Tas nozīmē, ka Tu nezini, ko sagaidīt, līdz ar to fotogrāfēšanas process ir vēl interesantāks.

2. Huji

Vēl viens emulātors. Šī aplikācija veido vienreizlietojamajai filmu kamerai līdzīgus attēlus. Līdzīgi kā InstaMini, arī šī aplikācija veido nejaušus efektus ar filmas izdegumiem un skrāpējieniem. Papildus maza, bet patīkama detaļa ir iededzinātais datums kadra stūrī. Gluži kā deviņdesmitajos.

3. Prisma

Arī jums noteikti ir gadījies, ka acīm šķietami skaista dabas ainava, telefona fotogrāfijā izskatās pēc nekā. Aplikācija “Prisma” ir vēl viens veids, kā uzfrišināt fotogrāfijas. Šī aplikācija dara tikai vienu lietu, bet ļoti labi. “Prisma” pārvērš fotogrāfijas gleznās. Ļoti daudz dažādi filtri, kas jums ļaus veidot Van Goga cienīgus attēlus.

4. Adobe Lightroom

Visas iepriekšējās bildes ir veidotas ar budžeta klases android tālruni. Taču, ja jums ir nopietnāka ierīce, kurai ir raw atbalsts, noteikti ieteiktu pamēģināt Adobe Lightroom. Šī aplikācija sākumā varētu šķist nedaudz sarežģīta, bet, ja kādu laiku pavadīsiet eksperimentējot un skatoties, ko katrs parametrs maina, ātri piešausieties. Aplikācijai ir gan mobilā, gan datora versija. Datorā, protams, varēsiet iet vēl tālāk attēla apstrādes iespējās, kur robeža būs tikai jūsu kreativitāte. Būsiet ļoti pārsteigti par to, cik jaunākajos flagmaņos raw attēls ir kvalitatīvs un pēc-apstrādē stiepjams.

5. Camcorder

Šī gan nav foto aplikācija, bet nav arī noslēpums, ka mūsdienās satura karalis ir video. “Camcorder” simulē veco VHS kasešu formātu. Parasti blāvas krāsas, zems kontrasts un traucējumi signālā būtu brāķis, taču šajā gadījumā defekts pārvēršas par efektu. Ar šo aplikāciju būs jautri filmēt dažādus mājas video, izbraucienus un visādas citas lietas, ko sirds kāro. Ja reiz telefonu video nav pārāk kvalitatīvi, kāpēc gan nesabojāt kvalitāti vēl vairāk, tādējādi to padarot vēl interesantāku!?

Tveriet sev mīļus mirkļus vēl interesantākā manierē. Eksperimentējiet ar dažādām aplikācijām un piešķiriet fotogrāfijām īpašu noskaņu! Atšķirībā no kameras, telefons mums vienmēr ir līdzās. Šīs 5 aplikācijas sniedz brīnišķīgus rezultātus, uz kuriem skatoties pēc vairākiem gadiem varēsiet priecāties un atcerēties fantastiskos mirkļus, kurus esat piedzīvojuši. Priecīgu fotogrāfēšanu!

24.August, 2018

author:

Tomass Bekeris

Var saveidot ne vien foršu video, bet arī sakomponēt unikālu pavadošo skaņu celiņu. Nu jau kļuvis arī par TV dokumentālo filmu režijas debitantu.